Suvine Kõku laager 2021

Soovime teid keset praegust lukustusperioodi rõõmustada ning värve ja värskust juurde tuua! Oleme Eesti Vaegkuuljate Liidus veendunud, et kui me kõik kenasti pingutame, siis saame juulikuus kindlasti kokku!

Selleaastane Kõku laager toimub 16.–18. juulil Harjumaal Paunküla Heaolukeskuses. Laagri peateema on RETRO. Küsid, mis ajastu see retro õigupoolest ongi? Igaühele tähendab see just tema enda lapse- ja nooruspõlve aega. Seega, tulge kohale enda jaoks retrorõivastes, võtke kaasa retronänni nii näitusel eksponeerimiseks kui ka teistele jagamiseks, ka kogu ajakava ja tegevused on laagri meeskond üles ehitanud RETROle!

Mõned märksõnad, mis laagrit iseloomustavad: tohutult vinge ja erakordselt suur korraldusmeeskond, pioneerikoondused, perfokaardid, Vaata kööki, tsiviilkaitse, Kutsuv tuluke, Leopold-võimlemine, kummikeks, retronäitus – rohkem ei saa avaldada, peate ise kohale tulema. Küll aga saate ise siin retromärksõnu täiendada: https://padlet.com/kyllikibode/3fo51o6o9r2jy000 (võib julgelt lingile klikata).

Registreerimine laagrisse on juba avatud! Registreerimine toimub siit lingilt.

Author: Janno K.