Võrumaa tegusate kodanike tunnustus.

Meie ühingu liige Arved Vaab sai Võrumaa tegusate kodanike tunnustuse.

Palju õnne Arvedile kogu ühingu poolt !!!

Arved on sündinud, elanud ja töötanud Võrumaal. Seoses kolhooside kaotamisega leidis rakenduse maaelu järjepidevuse taastootmiseks ettevõtjana. Arved on Räpo turismitalu puhkeküla-ja laagri ning MTÜ Jaan Räppo kultuuripärandi juhatuse esimees. Seisnud omal ajal edukalt Rõuge kauni vaate säilimise eest. Tegevuseks, ka mitmeti äriliseks tegevuseks, ajendas missioonitunne Eesti Vabariigi, selle rahva ees ning Võrumaa kaunis loodus ja kuulsus. Arved võtab liikmena osa ka Puuetega Inimeste Koja tegemistest.

Kõik tunnustused ja kiitused tegusatele kodanikele ning link, kus saab interneti teel hääletada on kättesaadavad  Võrumaa Arenguagentuuri kodulehel.

Tänaseks on kandidaatide esitamine lõppenud ja on hea meel tõdeda, et kokku kiideti ja tunnustati 19 Võrumaa inimest. Anname veelkord kõigile Võrumaa inimestele võimaluse tunnustust avaldada ning avame 3. – 10. novembrini rahvahääletuse. 
Lisaks tegusatele kodanikele tunnustatakse ka silmapaistvaid ühinguid ja ettevõtteid, kes on neid toetanud. Laureaadid valib töögrupp, kus on esindatud SA Võrumaa Arenguagentuur, Võru Maavalitsus, Võru Linnavalitsus, Võrumaa Omavalitsuste Liit, Võrumaa Partnerluskogu ja Eesti Kodanikuajakirjanduse Selts.
Tunnustamisüritus toimub Georgi hotelli restoranis Postmark 24. novembril kell 18. 

Author: Janno K.